• Bel: 071 541 8082
  • App: 06 33670729
Bel nu App nu

Over ons

Wij houden van het internet tijdperk!

Internet is overal. Particulieren en bedrijven gebruiken het internet om informatie te zoeken, contacten te onderhouden en om aankopen te doen. Bedrijven, webwinkels, reisbureaus, ontwikkelaars en andere internetondernemers die dit alles mogelijk maken zijn onze helden. En wij helpen onze helden, van kleine tot grote bedrijven, om beter gevonden te worden in Google.

Contact opnemen

Wie is Kliq?

Kliq Internet zoekmachine marketing bureau bestaat officieel sinds maart 2011 en wij zijn ‘online’ in Nederland en België. Door een uitgebreid dienstenpakket kunnen we complete SEO (zoekmachine optimalisatie) en SEA oplossingen bieden. Denk hierbij aan linkbuilding, website optimalisatie, concurrentieanalyses, Adwords campagnes en meer.

Ons team

Specialiteiten

  • - Zoekmachine marketing
  • - Websiteoptimalisatie
  • - Linkbuilding
  • - Google producten
  • - Hosting

Eigenaar

Roger Overdevest

info@kliq.nl
071 – 541 8082
06 – 4531 6049

Specialiteiten

  • - Content
  • - Social Media
  • - Multimedia

Search & Content

Monique Mulder

monique@kliq.nl
071 541 8082

Specialiteiten

  • - Zoekmachine optimalisatie
  • - Linkbuilding

Search

Sarah Wilson

sarah@kliq.nl
071 – 541 8082

Specialiteiten

  • - Zoekmachine optimalisatie
  • - Content

Search & Content

Nick van Leeuwen

nick@kliq.nl
071 – 541 8082

Specialiteiten

  • - Zoekmachine optimalisatie
  • - Linkbuilding

Search

Bart Wilson

bart@kliq.nl
071 – 541 8082

Specialiteiten

  • - Zoekmachine optimalisatie

Search

Sjoerd Kleijheeg

sjoerd@kliq.nl
071 – 541 8082

Specialiteiten

  • - Zoekmachine optimalisatie
  • - Advertising

Search & advertise

Serg Dianov

serg@kliq.nl
071 – 541 8082

Specialiteiten

  • - Zoekmachine optimalisatie
  • - Advertising

Search & advertise

Jorn van ‘t Klooster

jorn@kliq.nl
071 – 541 8082

Specialiteiten

  • - Linkbuilding

Linkbuilding

Jeanne Couto

info@kliq.nl
071 – 541 8082

Specialiteiten

  • - Linkbuilding
  • - Websiteoptimalisatie

Search

Joost Bronsgeest

joost@kliq.nl
071 – 541 8082

Specialiteiten

  • - Zoekmachine optimalisatie
  • - Linkbuilding

Search

Umut Terli

umut@kliq.nl
071 – 541 8082

De ongezouten, eerlijke mening van onze huidige klanten